LED veřejné osvětlení

Kvalitní LED osvětlení ve městech a obcích je základem ke zvýšení bezpečnosti na komunikacích a světelného komfortu. Správné určení výkonu a teploty chromatičnosti má zásadní dopad na chování, pocity a kvalitu života obyvatel.

Co získáte s našimi LED svítidly?

Bezúdržbový provoz

Díky čistému a elegantnímu vzhledu svítidel se již nemusíte trápit s pravidelným čištěním krycího skla nebo žeber chladiče. Celé svítidlo je robustně navrženo tak, aby odolalo nejtěžším podmínkám bez sebemenšího vlivu na jeho parametry.

Úspora energie

Použitím kvalitních LED čipů s vysokou účinností poskytují naše svítidla extrémní úsporu energie. Ve srovnání se sodíkovými zdroji světla budete šetřit až 60 % nákladů na provoz a zkrátíte tak návratnost investice.

Pro orientační zjištění úspor vyzkoušejte náš KALKULÁTOR ÚSPOR.

5 let záruka

Používáme kvalitní komponenty značek Philips a Osram. Na kvalitě nám opravdu záleží, proto aplikujeme nejtvrdší kvalitativní a zátěžové testy. Díky tomu si můžeme dovolit poskytnout nadstandartní záruku 5 let

Snížení světelného smogu

Nastavitelný kloub umožňuje nasměrovat svítidlo tak, aby svítilo požadovaným směrem. Kvalitní optický systém, který směřuje světelný tok požadovaným směrem zásadně snižuje světelný smog. Naše svítidla využívají všechnu energii aktivně a neprodukují žádné pasivní světlo.

Výměna 1:1

Jednodušší už to být nemůže. Široké optické možnosti našich svítidel umožňují výměnu kus za kus. Pokud se tedy nechcete zabývat kompletní rekonstrukcí včetně sloupů, máme pro vás řešení. Svítidla osadíme optikou, která nejen nahradí stávající lampy, ale také zlepší rovnoměrnost osvětlení a zvýší bezpečnost na komunikacích.

Máte zájem? Zavoláme vám

Intelicity s.r.o.

Jasenice 121
756 41 Lešná
IČO: 08691151
DIČ: CZ08691151

Tel.: +420 732 760 120
e-mail: info@intelicity.cz