Chytré řízení veřejného osvětlení

S nastupujícím trendem chytrých domácností, měst a nutností optimalizovat spotřebu energií je dálkové inteligentní řízení veřejného osvětlení důležitým dílkem zapadajícím do konceptu SMARTCITY.

Co získáte chytrým řízením veřejného osvětlení?

SPRÁVA V CENĚ PRODUKTU

Kompletní správu systému vyřešíme za vás. Po dobu záruky ji máte zdarma. Nechceme zatěžovat naše zákazníky dalším softwarem, další investicí do IT. Bereme to na sebe.

Systém pro vás nastavíme a naprogramujeme a ve zkušební době optimalizujeme tak, aby úspory byly co největší.

až o 0 %

Nižší náklady

Ještě nižší náklady na provoz

LED svítidla jsou opravdu úsporná a ušetří až 60 % nákladů v porovnání se sodíkovými lampami. Pokud jsou navíc doplněny o chytrou regulaci, náklady na provoz se sníží až o dalších 30 %.

Pro orientační zjištění úspor vyzkoušejte náš KALKULÁTOR ÚSPOR.

Eliminace černých odběrů

Pomocí chytrého monitorovacího software okamžitě odhalíte například „černý odběr“ nebo jiné anomálie na osvětlovací soustavě.

Přehled nad poruchami

Systém automaticky vyhodnocuje poruchy, neočekávané situace, dokonce predikuje závady. Dojde-li k poruše lampy, ztrátě signálu, přepětí, podpětí, neoprávněnému vniknutí do rozvaděče nebo například ke změně náklonu lampy vlivem větru, systém toto vyhodnotí a pošle oznámení e-mailem.

Tyto informace zásadně snižují náklady na servis a údržbu.

Přehledné statistiky

Mít přehled o provozních nákladech je klíčové při vyhodnocování a případné optimalizaci. Na jedno kliknutí je možné zobrazit celkovou spotřebu, úspory, trend nebo dobu, po kterou byla soustava v provozu.

Široké možnosti regulace

Systém umožňuje regulovat svítidla mnoha způsoby, které se navzájem nahrazují nebo doplňují. Mít možnost nastavit spínání nebo regulace dle času, východu a západu slunce nebo soumrakového čidla je dnes základ moderního veřejného osvětlení.

Ovládání do úrovně jedné lampy

Chytré veřejné osvětlení umožňuje spínání nebo regulaci do úrovně jednotlivé lampy. Znamená to, že můžete nastavit rozdílné intenzity světla nebo čas sepnutí pro každé svítidlo zvlášť. Svítidla lze také řadit do skupin, například dle ulic a nastavit jim individuální program.

Máte zájem? Zavoláme vám

Intelicity s.r.o.

Jasenice 121
756 41 Lešná
IČO: 08691151
DIČ: CZ08691151

Tel.: +420 732 760 120
e-mail: info@intelicity.cz